Skip to content Skip to footer

Gurme Lezzetleriyle Sofranızı Şenlendiren Villa Levante

Gurme Lezzetleriyle Villa Levante Köşk bahçemizin içerisinde, misafirlerimize sıcak bir atmosfer sunan iki cam restoranımız bulunmaktadır. Misafirlerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği için A la Carte hizmeti verilmektedir. Ayrıca, çeşitli davet ve organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktayız. Yaz aylarında açık alan için Aperitivo kullanılırken, arka bahçemiz 12 ay boyunca kullanılmaktadır. Bu şekilde, her mevsim keyifli bir ortamda kaliteli zaman geçirebilmeniz için sizlere hizmet sunmaktayız.

Bahçe Kapasiteleri

Aperitivo bahçemiz, çeşitli etkinliklere uygun olarak tasarlanmış özel bir alandır. Pizza ve atıştırmalıklar ve içeceklerden oluşan dinamik bir menüye sahiptir.

Kokteyl tarzında düzenlendiğinde 600 kişiye kadar konuk ağırlayabilmekteyiz. Ayrıca yuvarlak masa düzenlemesi tercih edildiğinde ise maksimum 300 kişiye hizmet verebilmekteyiz.

Yemekli organizasyonlar için Aperitivo,  minimum 150 kişi olmak kaydıyla maksimum 300 kişiye hizmet verebilmekteyiz. 

Siz ve misafirleriniz için unutulmaz bir deneyim sunabilmek adına Aperitivo özel olarak düzenlemekte ve çeşitli etkinliklere uygun bir ortam sağlamaktayız.

Ristorante bahçe, özel etkinlikleriniz için tasarlanmış konforlu bir mekandır. Aileniz ya da sevdikleriniz ile nezih bir ortamda , bol sohbet eşliğinde kaliteli yemek yiyebileceğiniz fine dinning rest.

Kokteyl tarzında minimum 120 kişi olmak kaydıyla maksimum 180 kişiye kadar konuk ağırlayabilmekteyiz. Yuvarlak masa tercih edildiğinde ise maksimum 130 kişiye hizmet verebilmekteyiz.

Yemekli organizasyonlar için Ristorante Bahçe, maksimum 70 kişiye hizmet verebilmektedir. Bu sayede, özel davetlerinizde sevdiklerinizle birlikte keyifli bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Küçük Kış Bahçesi, özel etkinlikleriniz ve toplantılarınız için ideal bir seçenektir. Kokteyl tarzında minimum 50 kişi olmak kaydıyla maksimum 100 kişiye kadar konuk ağırlayabilmekteyiz. 

Yemekli organizasyonlar için Küçük Kış Bahçesi, minimum 30 kişi olmak kaydıyla maksimum 60 kişiye hizmet verebilmektedir. Bu sayede, iş toplantılarından özel yemek davetlerine kadar çeşitli etkinliklerinizi rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

Küçük Kış Bahçesi, modern ve şık atmosferiyle dikkat çekerken, özel tarz ve profesyonel hizmetiyle de beklentilerinizi karşılamaktadır. Etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için gerekli olan tüm detaylar düşünülmüş ve özenle tasarlanmıştır.